Fotbalový oddíl TJ Odry, z.s.

Tréninky přípravky v zimním období

více

Poděkování.

Děkujeme všem příznivcům, sponzorům, přátelům, hráčům a fukcionářům Oderské kopané za přízeň v roce 2018 a do Nového roku 2019 přejeme hodně pevné zdraví a více sportovních i životních úspěchů všem co se kolem fotbalu pohybují.

Výbor oddílu

více

Pokyny pro děti na soustředění do Malenovic

více

Fotky z letošního zakončení přípravek

více

Turnaj v Odrách v sobotu 24. března 2018

více

Výsledky přípravek

více

Přípravky podzim 2017

více

Výsledky přípravek

více

Fotogalerie přípravek

více

11. ročník turnaje přípravek v Odrách

více

Utkání přípravek Odry - Kopřivnice

více

Utkání přípravek Frenštát A - Odry

více

Utkání přípravek Fulnek - Odry

více

Utkání přípravek Odry - Frenštát B

více

Utkání přípravek Odry - Bílovec

více

Utkání přípravek Odry - Nový Jičín A

více

Utkání přípravek Studénka - Odry

více

Utkání přípravek Odry - Starý Jičín

více

Utkání přípravek Nový Jičín B - TJ Odry

více

Aktuality

07.04.2017 | 11. ročník turnaje přípravek v Odrách

V sobotu 25. 3. 2017 jsme uspořádali tradiční turnaj fotbalových přípravek v Městské hale, letos jsme se sešli již na 11. ročníku. Turnaj proběhl za účasti družstev: Fotbal Fulnek, TJ Vítkov, SK Slavie Třebovice a našeho týmu.

Po slavnostním zahájení, kdy letos všechny účastníky přišel přivítat a podpořit i pan starosta, jsme odehráli turnaj, který se nesl duchu fair play a hlavně přinesl mladým fotbalistům (a jedné fotbalistce) radost ze hry, gólů a zejména pohybu samotného, jenž mnohým dětem dnes již chybí. Celkové pořadí se oproti loňskému roku nezměnilo. Zvítězilo družstvo Třebovic, následováno Vítkovem, Fulnekem a Odrami. Nikdo ale nebyl zklamán, protože medaile a sladkosti dostali úplně všichni. Ti nejlepší hráči byli navíc odměněni i individuálními cenami. Z našich hráčů byl oceněn Šimon Žila jako nejlepší brankář starších přípravek.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, bez jejichž podpory by se tento turnaj neuskutečnil – městu Odry (turnaj byl podpořen z grantu města Oder), TJ Odry, dále dík patří i firmám Ypsilon Plus, Mateiciuc a. s.,  Christeyns , H+D elektro, MGL spol. s. r. o., p. Danielu Královi, Vladimíru Kučákovi za sponzorské dary, Pizzerka.cz dodala výtečnou pizzu a opět všem maminkám, které nám napekly úžasné slané a sladké dobroty.

Stále hledáme nové spoluhráče (děti ve věku 5 – 9 let) do týmu!!! Tréninky probíhají každé pondělí a středu od 16 hodin na stadionu TJ Odry. Přijď mezi nás.

trenéři přípravek TJ Odry

Copyright © 2011 TJ Odry, o.s. | Všechna práva vyhrazena !
Created by Xlibris.cz | XHTML 1.0 | CSS .