Rozpis pro přípravku jaro 2024

V příloze najdete rozpis konce základní části pro přípravku.

Informace pro přípravku

Od 25. března již budeme trénovat na stadionu za každého počasí. Trenéři

Turnaj ml. žáků pod patronací AC Sparta a.s. ve Vlčovicích 2022.

Turnaj ml. žáků ve Vlčovicích 25.6. 2022.

Zimní příprava mužstev oddílu kopané.

Zimní příprava všech oddílu kopané.

Novoroční přání.

Novoroční přání do roku 2022.

Odpískej nudu

Vážení trenéři, kolegové a kolegyně,

nacházíme se v nelehké době, která svými omezeními možná nejvíce dopadá na naše svěřence, děti. Ty ve velké míře přišly o jinak samozřejmé možnosti, jak a kde sportovat a potýkají se se ztrátou motivace k tréninku a pohybu samotnému.

To je třeba změnit! Fotbalová asociace ČR proto ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů ČR a společností McDonald’s ČR přichází s on-line projektem Odpískej nudu s McDonald’s Cupem, který nabízí Vám, Vašim svěřencům i jejich rodičům inspiraci a motivaci jak pro fotbalový trénink, tak pohyb samotný. A také obsahuje skvělou soutěž pro děti spojenou s tréninkovou výzvou.

Veškeré informace i pravidla soutěže hledejte na webu www.mcdonaldscup.cz.

Co jde dělat i doma?

Odkaz na videa Trénuj doma.

Oderský fotbal se zahalil do smutku.

Dnes jsme se rozloučili s naším dlouholetým funkcionářem panem Gerhardem Ondřejem, který zasvětil celý svůj život Oderskému fotbalu.

Rozpis muži OP-podzim 2020

Rozpis zápasů muži OP-podzim 2020.

Příprava muži léto 2020.

Další dva zápasy odehráli naší muži v uplynulém týdnu a oba vítězně. Nejprve si poradili s dorostem Hranic U19   6: 1 , a v neděli zopakovali dobrý výkon s týmem Spálova  6 : 0.

Turnaj ml. žáků pod patronací AC Sparta a.s. ve Vlčovicích.

Naši ml. žáci se účastnili dne 27.6. 2020 Memorálu Václava Migase ( bývalý hráč Sparty Praha) , který měl již sedmé pokračování.

Vzhledem k naším dobrým vztahům s AC Sparta Praha a.s. , jsme i my zváni každoročně na tento turnaj.

Nejbližší příprava A mužstva.

16.7. ve čtvrtek   ODRY  -   HRANICE  U19  , stadion TJ Odry  17 hod

19.7. v neděli      ODRY  -   Spálov    ,  stadion  TJ Odry   17.30 hod

Úprava skládky sečené trávy.

Na základě dlouhodobých stížností, jsme se rozhodli k radikálnímu řešení skládky sečené trávy, která se léta uskladňovala, za budovou klubovny oddílu. Zápach a nevlídné prostředí, se podařilo začátkem črevence odstranit.

Prázdniny ve fotbalovém oddílu.

Letní pauza ve fotbale.

Aktuality

Právě zde se budeme snažit Vám zprostředkovat informace o všech akcích, které se budou konat v rámci volejbalového dění v Odrách a okolí.

Omlouváme se, v současné době není vložena žádná aktualita !