Fotbalový oddíl TJ Odry, z.s.

Akce pro přípravku - Malenovice

Pokyny viz více

více

Tréninky přípravky v listopadu a prosinci

budou probíhat každou středu od 16:00 v tělocvičně na ZŠ Pohořská. S sebou sportovní oblečení, halovky, pití. Začínáme 1.11. .

více

Výsledky přípravek

více

Přípravky podzim 2017

více

Výsledky přípravek

více

Fotogalerie přípravek

více

11. ročník turnaje přípravek v Odrách

více

Tréninky přípravky

více

Utkání přípravek Odry - Kopřivnice

více

Utkání přípravek Frenštát A - Odry

více

Utkání přípravek Fulnek - Odry

více

Utkání přípravek Odry - Frenštát B

více

Utkání přípravek Odry - Bílovec

více

Utkání přípravek Odry - Nový Jičín A

více

Utkání přípravek Studénka - Odry

více

Utkání přípravek Odry - Starý Jičín

více

Utkání přípravek Nový Jičín B - TJ Odry

více

Ukázkový trénink s trenéry Fotbalové akademie Baníku Ostrava

více

JARO 2016.

Jarní sezóna 2016.

více

Turnaj přípravek

V sobotu 19.3. 2016 se uskutečnil tradiční turnaj v Měststké hale.

více

Vzpomínka.

Smutná zpráva.

více

První ples sportovců.

Poděkování za první sportovní ples.

více

Spuštěny oficiální stránky oderské kopané

8.listopadu 2011 stránky spuštěny

více

Přečtěte si, zavzpomínejte

více

Aktuality

26.09.2017 | Výsledky přípravek

ml. Frenštát A - Odry 20 : 3 Mirek Murin 3

st. Frenštát A - Odry  6 : 8  Maty Zhasil 2, Ondra Lukáš, Dominik Král, Lukáš Maléř,  Šimon Žila, vlastní 2

ml. Odry - Frenštát B 6:4 Martin Milerský 4, Mirek Murin 2

st. Odry - Frenštát B 9:4 Ondra Lukáš 3, Maty Zhasil 2, Lukáš Tihelka, Denis Florík, Pavel Hendrych, Lukáš Maléř

ml. Odry - Nový Jičín A  1:19 Martin Milerský

st. Odry - Nový Jičín A  8:9 Ondra Lukáš 3, Lukáš Tihelka, Maty Zhasil, Pavel Hendrych, vlastní 2

ml. Studénka - Odry  21:3 Tobias Axmann 2, Martin Milerský

st. Studénka - Odry  7:8 Ondra Lukáš 3, Lukáš Maléř 3, Pavel Hendrych, vlastní

ml. Odry - Starý Jičín  15:11 Mirek Murin 13, Tobias Axmann, Martin Milerský

st. Odry - Starý Jičín  2:9 Ondra Lukáš, Lukáš Maléř

st.  Bílovec A - Odry 4:4 Lukáš Tihelka 2, Pavel Hendrych 2

ml. Bílovec A - Odry 15:5 Mirek Murin 3, Tobias Axmann, Daniel Karika

st.  Bílovec B - Odry 4:1 Lukáš Tihelka

ml. Bílovec B - Odry 5:8 Mirek Murin 6, Daniel Karika, vlastní

st. Odry-Nový Jičín B 8:1 Pavel Hendrych 5, Lukáš Tihelka, Ondra Lukáš, Šimon Žila

ml. Odry-Nový Jičín B 10:1 Mirek Murin 6, Martin Milerský, Daniel Karika, Nikola Martinec, vlastní

st. Fulnek-Odry 6:4 Lukáš Tihelka 2, Matyáš Zhasil, Pavel Hendrych

ml. Fulnek-Odry 16:6 Mirek Murin 3, Nikola Martinec, Martin Milerský, Tobias Axmann

st.  Mořkov-Odry 4:10 Ondra Lukáš 3, Lukáš Tihelka, Denis Florík, Pavel Hendrych 2, Lukáš Maléř, vlastní 2

ml. Odry - Kopřivnice 3:9 Mirek Murin, Tobias Axmann, Daniel Karika

st. Odry - Kopřivnice 4:5 Lukáš Maléř 2, Šimon Žila, vlastní

23.05.2017 | Výsledky přípravek

Odry - Studénka starší 1 : 5 - Pavel Hendrych

mladší 6 : 20 - Mirek Murin 5, Dominik Král

Bílovec - Odry  starší 6 : 2 - Maty Zhasil, Ondra Lukáš

mladší 15 : 3 - Mirek Murin 2, Sebík Vondráček

Odry - NJ B  starší 4 : 12 - Patrik Duda 3, Ondra Lukáš

mladší 5 : 17 - Sebík Vondráček 3, Dominik Král, vlastní

Odry - Frenštát A  starší 5 : 8 - Lukáš Maléř 2, Patrik Duda 2

mladší 2 : 25 - Sebík Vondráček 2

Frenštát B - Odry  starší 2 : 4 - Ondra Lukáš 2, Pavel Hendrych, Martin Horáček

mladší 10 : 0

Odry - Mořkov starší 5 : 10 - Lukáš Maléř 3, Patrik Duda, Ondra Lukáš

mladší 1 : 18 - Dominik Král

Nový Jičín A - Odry starší 3 : 3 - Lukáš Maléř 2, Ondra Lukáš

mladší 26 : 2 - Lukáš Tihelka 2

Starý Jičín - Odry starší 1 : 3 - Patrik Duda 2, Maty Zhasil

mladší 13 : 15 - Lukáš Tihelka 11, Mirek Murin 3, Sebastian Vondráček

Kopřivnice - Odry starší 2 : 7 - Patrik Duda 2, Lukáš Maléř 2, Ondra Lukáš 2, Jakub Gockert

mladší 18 : 7 - Lukáš Tihelka 7

Odry - Fulnek starší 6 : 4 - Patrik Duda 2, Denis Florík, Ondra Lukáš, Kuba Gockert 2

mladší 9 : 18 - Lukáš Tihelka 7, Sebastian Vondráček, Dominik Král

 

Copyright © 2011 TJ Odry, o.s. | Všechna práva vyhrazena !
Created by Xlibris.cz | XHTML 1.0 | CSS .