Fotbalový oddíl TJ Odry, z.s.

Rozpis pro přípravku jaro 2024

V příloze najdete rozpis konce základní části pro přípravku.

více

Informace pro přípravku

O jarních prázdninách, tj. v pondělí 19.2. a ve středu 21.2., tréninky nebudou. Sejdeme se opět v pondělí 26. 2.. Trenéři

více

Turnaj ml. žáků pod patronací AC Sparta a.s. ve Vlčovicích 2022.

Turnaj ml. žáků ve Vlčovicích 25.6. 2022.

více

Zimní příprava mužstev oddílu kopané.

Zimní příprava všech oddílu kopané.

více

Novoroční přání.

Novoroční přání do roku 2022.

více

Odpískej nudu

Vážení trenéři, kolegové a kolegyně,

nacházíme se v nelehké době, která svými omezeními možná nejvíce dopadá na naše svěřence, děti. Ty ve velké míře přišly o jinak samozřejmé možnosti, jak a kde sportovat a potýkají se se ztrátou motivace k tréninku a pohybu samotnému.

To je třeba změnit! Fotbalová asociace ČR proto ve spolupráci s Asociací školních sportovních klubů ČR a společností McDonald’s ČR přichází s on-line projektem Odpískej nudu s McDonald’s Cupem, který nabízí Vám, Vašim svěřencům i jejich rodičům inspiraci a motivaci jak pro fotbalový trénink, tak pohyb samotný. A také obsahuje skvělou soutěž pro děti spojenou s tréninkovou výzvou.

Veškeré informace i pravidla soutěže hledejte na webu www.mcdonaldscup.cz.

více

Co jde dělat i doma?

Odkaz na videa Trénuj doma.

více

Oderský fotbal se zahalil do smutku.

Dnes jsme se rozloučili s naším dlouholetým funkcionářem panem Gerhardem Ondřejem, který zasvětil celý svůj život Oderskému fotbalu.

více

Rozpis muži OP-podzim 2020

Rozpis zápasů muži OP-podzim 2020.

více

Příprava muži léto 2020.

Další dva zápasy odehráli naší muži v uplynulém týdnu a oba vítězně. Nejprve si poradili s dorostem Hranic U19   6: 1 , a v neděli zopakovali dobrý výkon s týmem Spálova  6 : 0.

více

Turnaj ml. žáků pod patronací AC Sparta a.s. ve Vlčovicích.

Naši ml. žáci se účastnili dne 27.6. 2020 Memorálu Václava Migase ( bývalý hráč Sparty Praha) , který měl již sedmé pokračování.

Vzhledem k naším dobrým vztahům s AC Sparta Praha a.s. , jsme i my zváni každoročně na tento turnaj.

více

Nejbližší příprava A mužstva.

16.7. ve čtvrtek   ODRY  -   HRANICE  U19  , stadion TJ Odry  17 hod

19.7. v neděli      ODRY  -   Spálov    ,  stadion  TJ Odry   17.30 hod

více

Úprava skládky sečené trávy.

Na základě dlouhodobých stížností, jsme se rozhodli k radikálnímu řešení skládky sečené trávy, která se léta uskladňovala, za budovou klubovny oddílu. Zápach a nevlídné prostředí, se podařilo začátkem črevence odstranit.

více

Prázdniny ve fotbalovém oddílu.

Letní pauza ve fotbale.

více

Po delší pauze , opět fotbalový oddíl zahajuje tréninky.

Uvolněním vládních opatření, můžeme opět využívat areál stadiónu pro fotbalový oddíl.

více

Domácí hříčky zejména pro přípravku, mohou i ostatní

Teď, když jste doma posíláme pár cvičení individuální techniky k domácí přípravě nejen pro přípravku:

více

Třetí přípravné utkání A-mužstva.

Ve třetím přípravném utkání vyzvalo mužstvo mužů, hráče Jakubčovic.

Jakubčovice n. Odrou      -      TJ Odry

8                      :              3

více

Přípravný zápas dorost.

Přátelské utkání dorost TJ Odry, z.s.   -      Sokol Ústí, z.s.

1              :            1

více

Druhý přípravný zápas A - mužstva.

Druhé přípravné utkání  TJ ODRY , z.s.   -   TJ Spálov, z.s.

1                :          3

více

První přípravné utkání A-mužstva .

SK Hranice U-19   -   TJ ODRY

3                :        2

více

Příprava týmů fotbalového oddílu v zimní přípravě.

Vážení sportovní příznivci.

Zimní příprava je vždy pro fotbalisty , to nejdůležitější v celém dalším ročním období. Je třeba nabrat fyzickou kondici a to beze zbytku u všech kategorií.

Ti naši nejmladší , což je mladší a starší přípravka , trénují od Nového roku dvakrát týdně , vždy na hale v Pohořské škole. Jsme nesmírně rádi za ty počty malých talentů a děkujeme hlavně rodičům za jejich zájem, dávat své ratolesti na sport. Víme , jak je dnes těžké, udržet děti u sportu, a u takového, který je převážně venku , je to dvojnásob těžké. Tréninky jsou PO a ST vždy od 16 hod do 17.30 hod.

Žáci mají tréninky 3 x týdně a to PO a ST vždy venku na stadióně v 16 hod a v SO je trénink na hale Pohořské školy. Musím pochválit všechny poctivé žáky a žákyně za přístup ke všem tréninkovým jednotkám.

Dorost trénuje vždy v pondělí na hale Pohořské školy, ale bohužel tam máme značné rezervy v tréninkové morálce. Bohužel spousta kluků je pčes týden na školách, o to je to složitější. Věřím , že pro jarní sezónu budou kluci dobře připraveni. Dokázali to na třech halových turnajích , pořádaných krajským fotbalovým svazem. Vždy se dokázali vyrovnat i týmům z krajských soutěží.

No a v neposlední řadě probíhá příprava našeho A- týmu, pod novým trenérem Alešem Chudějem. Tréninky mají 3x týdně, tak doufám, že tým pod novým vedením bude skvěle připravem pro jarní část sezóny. Úkol týmu je jasný. Připravit A- mužstvo , pro útok na postup v příští sezóně.

Výbor oddílu

více

Přátelské utkání TJ Odry vs TJ Spálov

V neděli 8.3. 2020 se uskuteční přípravné utkání A mužstva TJ Odry proti týmu TJ Spálov. Utkání se odehraje ve 13 hod na travnatém tréninkovém hřišti v Jakubčovicích.

více

Aktuality

14.07.2020 | Turnaj ml. žáků pod patronací AC Sparta a.s. ve Vlčovicích.

Turnal se odehrává v malebné vesničce Vlčovice u Kopřivnice. Bývalo to rodiště Václava Migase, úspěšného hráče  Sparty Praha. Na jeho počest, tento turnaj před sedmi lety začal, a úspěšně má již sedmý ročník za sebou.

Náš tým nastoupil v tomto složení. Šimon Žila, Parik Duda, Petr Opelka, Honza Pavlík, Denis Florik, Ondra Lukáš , Sebastián Vondráček a Dominik Král.

V základní skupině jsme postupné prohráli s FC Kozlovice 3 : 1 a remizovali se silným týmem Frenštátu 1 : 1. Bohužel skóre nás posunulo až do bojů o 5 a 6 místo.  V něm jsme přehráli žákyně Baníku Ostrava  2 : 1. Za 5 místo jsme dostali finanční odměnu , kterou pěčlivě kluci uložili do cukrárny v Odrách.¨Za účast na tomto turnaji všem našim hráčům patří dík.

Trenér

14.07.2020 | Nejbližší příprava A mužstva.

Další přípravné utkání se odehrají v tomto týdnu na stadionu v Odrách, a to ve čtvrtek s dorostem Hranic U19  a v neděli  s týmem Spálova.

V sobotu 11.7.  hrál tým mužů u účastníka I.A třídy v Bělotíně. Po dobrém výkonu sice prohrál vysoko 4 : 0, ale vzhledem k neúčasti několika

hráčů základní sestavy , je na čem stavět. Jediné co bych kriticky vytkl některým klukům, jsou hloupé a naivní výmluvy k jejich neúčasti.

 

Předseda

Úprava skládky sečené trávy.

06.07.2020 | Úprava skládky sečené trávy.

Začátkem července 2020, jsme se pustily do úpravy prostoru na skladování trávy. Vše se muselo odbagrovat , odvozit a následně odvozit na skladku bioodpadu skládky Města Odry , pod Tošovickým kopcem.

Touto cestou bych chtěl poděkovat za součinnost Města Odry a stavební firmě pana Schacherly, kteří nám významně pomohli , celou záležitost

rychle vyřešit. Nyní se budeme zabývat myšlenkou, jak trávu z areálu dostávat častěji, ať nemusíme ty negativa s ukladňováním nasečené trávy absolvovat znovu.

Děkujeme všem za pochopení a doufáme, že do začátku nové sezóny, budeme mít problém vyřešen definitivně , ke spokojenosti , všech návštěvníků fotbalových akcí.

Výbor fotbalového oddílu

30.06.2020 | Prázdniny ve fotbalovém oddílu.

Koncem června jsme ukončili roztříštěnou sezónu 2019/2020 a nastaly i pro naše trenéry a funkcionáře krátké a zasloužené prázdniny.

Jsou jenom kratší cca 3 týdny, ale i tak doufáme, že nečerpají všichni během krátké doby síly , na nastávající sezónu.

Za tu uplynulou , bychom rádi všem hráčům, trenérům , funkcionářům a rodičům, chtěli poděkovat, a rádi je uvítáme v červenci na zahájení sezóny nové.

Příprava žáků bude začínat 20.7. 2020 v 17 hod na stadiónu v Odrách.

Dorostenci začínají 24.7. 2020 také v 17 hod na stadónu v Odrách.

Muži zahají přípravu 7.7. 2020 v 17 hod.

11.05.2020 | Po delší pauze , opět fotbalový oddíl zahajuje tréninky.

Dne 11.5. 2020 po dalším uvolnění vládních opatření zahajuje oddíl fotbalu svou tréninkovou činnost. Zatím se jedná o kategorii žáci a muži.

Žáci mají tréninky Po a St vždy od 17 hod do 18 hod.

Muži mají trénkové jednotky Ut a Čt vždy od 17 hod do 19 hod.

Pro obě kategorie platí dané hygienické podmínky pro provoz venkovních sportovišť.

 

Výbor oddílu

29.03.2020 | Domácí hříčky zejména pro přípravku, mohou i ostatní

Odkazy:

https://www.youtube.com/watch?v=IeMYh7roBjk

https://www.youtube.com/watch?v=PuF_gM2S7rk

ke stažení na www.uloz.to je soubor PLTS.mp4

12.03.2020 | Třetí přípravné utkání A-mužstva.

Účastník I.A  třídy krajské soutěžě, tým Jakubčovic, byl další prověrkou našeho A mužstva. Trenér opět vyzkoušel všechny hráče ze širokého kádru, kterým naše A mužstvo disponuje. I když kvalita soupeře byla znát,tak jako přípravný zápas z týmem z vyšší soutěže,  utkání splnilo svůj účel.

09.03.2020 | Přípravný zápas dorost.

V prvním přípravném utkání, hrál náš dorostenecký tým doma na tréninkovém hřišti s tým krajské soutěžě Olomouckého kraje , týmem Sokolu Ústí. Ve vyrovnaném utkání se soupeři rozešli smírně a odvetu si zahrají o týden později na hřišti v Ústí.

09.03.2020 | Druhý přípravný zápas A - mužstva.

V druhém přípravném utkání , prověřil naše hráče účastník l.B. třídy , celek TJ Spálov. Tým absolvoval toto utkání přímo z kondičně herního soustředění v Luhačovicích. Vůbec , ale to na hřišti nevypadalo, že Odry absolvovali běhěm tří dnů šest tréninkových jednotek. Byli v zápase ti aktivnější. Bohužel , opět doplatili na svou střeleckou nemohoucnost, a i když byli herně aktivnější, celek Spálova díky 3 vstřeleným brankám vyhrál.

04.03.2020 | První přípravné utkání A-mužstva .

V prvním přípravném utkání s dorostem Hranic ,prohrálo naše A -mužstvo těsně 3:2. Hráno na umělé trávě v Hranicích.

1 2 3
Copyright © 2011 TJ Odry, o.s. | Všechna práva vyhrazena !
Created by Xlibris.cz | XHTML 1.0 | CSS .