Odložení zápasu přípravek 18.9.2020

Páteční zápas doma s Novým Jičínem B je z důvodu velké nemocnosti odložen. Náhradní termín utkání bude upřesněn. Trenéři

Tréninky přípravek

začínají 24. 8. 2020 na stadionu. V 16:00 se na všechny těší trenéři.

Oderský fotbal se zahalil do smutku.

Dnes jsme se rozloučili s naším dlouholetým funkcionářem panem Gerhardem Ondřejem, který zasvětil celý svůj život Oderskému fotbalu.

Rozpis muži OP-podzim 2020

Rozpis zápasů muži OP-podzim 2020.

Příprava muži léto 2020.

Další dva zápasy odehráli naší muži v uplynulém týdnu a oba vítězně. Nejprve si poradili s dorostem Hranic U19   6: 1 , a v neděli zopakovali dobrý výkon s týmem Spálova  6 : 0.

Turnaj ml. žáků pod patronací AC Sparta a.s. ve Vlčovicích.

Naši ml. žáci se účastnili dne 27.6. 2020 Memorálu Václava Migase ( bývalý hráč Sparty Praha) , který měl již sedmé pokračování.

Vzhledem k naším dobrým vztahům s AC Sparta Praha a.s. , jsme i my zváni každoročně na tento turnaj.

Nejbližší příprava A mužstva.

16.7. ve čtvrtek   ODRY  -   HRANICE  U19  , stadion TJ Odry  17 hod

19.7. v neděli      ODRY  -   Spálov    ,  stadion  TJ Odry   17.30 hod

Úprava skládky sečené trávy.

Na základě dlouhodobých stížností, jsme se rozhodli k radikálnímu řešení skládky sečené trávy, která se léta uskladňovala, za budovou klubovny oddílu. Zápach a nevlídné prostředí, se podařilo začátkem črevence odstranit.

Prázdniny ve fotbalovém oddílu.

Letní pauza ve fotbale.

Tréninky přípravek

Od pondělí 1. 6. znovu zahajujeme tréninky přípravek. Pokračujeme ve stejných termínech a časech - pondělí, středa od 16 hodin na stadionu. Těší se na vás trenéři.

Tréninky přípravek

Trénujeme od středy 4. 12. v tělocvičně na ZŠ Pohořská. Vždy v pondělí a středu od 16:00. S sebou sportovní oblečení, halová obuv, pití. Sraz nejdříve v 15:50 u tělocvičny. V pondělí 2. 12. nebude trénink z důvodu rozsvěcení vánočního stromu na náměstí. Trenéři

02.03.2020 | Příprava týmů fotbalového oddílu v zimní přípravě.