Fotbalový oddíl TJ Odry, z.s.

Přípravka - podzim 2018

Trénujeme od pondělí 27. srpna od 16:00 na stadionu TJ Odry. Už v pátek 31.8. hrajeme první soutěžní zápas - viz rozpis.

více

Fotky z letošního zakončení přípravek

více

Informace ke konci sezóny pro přípravky

více

Turnaj v Odrách v sobotu 24. března 2018

více

Výsledky přípravek

více

Přípravky podzim 2017

více

Výsledky přípravek

více

Fotogalerie přípravek

více

11. ročník turnaje přípravek v Odrách

více

Utkání přípravek Odry - Kopřivnice

více

Utkání přípravek Frenštát A - Odry

více

Utkání přípravek Fulnek - Odry

více

Utkání přípravek Odry - Frenštát B

více

Utkání přípravek Odry - Bílovec

více

Utkání přípravek Odry - Nový Jičín A

více

Utkání přípravek Studénka - Odry

více

Utkání přípravek Odry - Starý Jičín

více

Utkání přípravek Nový Jičín B - TJ Odry

více

Ukázkový trénink s trenéry Fotbalové akademie Baníku Ostrava

více

JARO 2016.

Jarní sezóna 2016.

více

Turnaj přípravek

V sobotu 19.3. 2016 se uskutečnil tradiční turnaj v Měststké hale.

více

Vzpomínka.

Smutná zpráva.

více

První ples sportovců.

Poděkování za první sportovní ples.

více

Spuštěny oficiální stránky oderské kopané

8.listopadu 2011 stránky spuštěny

více

Přečtěte si, zavzpomínejte

více

Žáci

.Sezónu jsme začli tradičním soupeřem Slávií Opava na domácí půdě. Výkon byl ovlivněn řadou faktorů, jako nerozehranost, tréninkový deficit některých hráčů a nesehranost nově příchozích hráčů s řad mladších. Avšak musím podotknout, že po velmi symatickém výkonu jsme prohráli 1:3, a kluci se neměli za co stydět. Musím podotnout, že tak herní výkonost na začátku sezóny jsme neměli 3 roky.

Mladší ovšem narazili na vyspělého soupeře a po úvodním tlaku jsme dostali nakládačku 0 : 9. I tak se nám líbili výkony nově příchzích hráčů z přípravky. Zase musím podotknout, že je na čem stavět.

Vřesina - Odry

K utkání jsme si věřili a podle toho vypadal úvodní tlak našeho týmu. Jenže opět jsme doplatili na neproměněné šance a domácí nás usadili na zem 4 brankami. Po poločase začli starší vyvíjet herní tlak na domácí, čehož výsledkem byli 2 branky v síti domácích. Na víc už nezbyl čas a ani síly a starší žáci prohráli 4 : 2.

Mladší hráli od začátku aktivně a výsledkem bylo vedení  0:1. Potom jsme přepustili aktivitu domácím a těm se ještě do poločasu podařilo otočit na 2:1. Po přestávce přepli naší mládíci na vyšší rychlost a tlačili soupeřejak mohli. Ale až v samotném závěru se podařilo stav otočit a mladší si vezou z Vřesiny první 3 body.

Odry - Juventus Bruntál

Starší žáci šli do zápasu s jediným cílem, a to vyhrát a získat první tři body do tabulky. Od začátku dávali soupeři na hřišti najevo co chtějí dnes docílit a to se jim taky do poločasu povedlo a tým domácích vedl 3:1. Po poločase začala divoká přestřelka, nicméně výtězně z toho vyšel tým domácích a Odry si tak ve starších připsali do tabulky první tři body za vítězství 8:4.

Mladší žáci narazili na velmi houževnatého soupeře a kvalitou se o tom přesvědčili po několika šancích soupeře, Nicméně se domacím se podařilo do poločasu skórovat a do druhého poločasu jsme nastupovali s náskokem jednoho gólu. Ve druhém poločase se hra přesouvala nahoru dolů a výsledkem byli ze strany Bruntálu otočení výskedku na 1:2. Ovšen heroickým výkonem se podařilo až v samotném závěru vyrovnat na konečných 2:2.

Copyright © 2011 TJ Odry, o.s. | Všechna práva vyhrazena !
Created by Xlibris.cz | XHTML 1.0 | CSS .