Tréninky přípravek

Od pondělí 1. 6. znovu zahajujeme tréninky přípravek. Pokračujeme ve stejných termínech a časech - pondělí, středa od 16 hodin na stadionu. Těší se na vás trenéři.

Tréninky přípravek

Trénujeme od středy 4. 12. v tělocvičně na ZŠ Pohořská. Vždy v pondělí a středu od 16:00. S sebou sportovní oblečení, halová obuv, pití. Sraz nejdříve v 15:50 u tělocvičny. V pondělí 2. 12. nebude trénink z důvodu rozsvěcení vánočního stromu na náměstí. Trenéři

Žáci

Žáci trénují pod vedením dvojice trenérů Petr Chuděj a Bořek Kopecký. S přístupem a se zápasy na podzim jsme spokojeni a myslíme si , že velký zlom nastal teď v zimní přípravě, kdy k nám přiskočili dvě žákyně Ema Dostálová a Kateřina Schacherlová. Ti jakoby změnili mentalitu a přístup našich kluků a na treninku je to hned znát. Nejen na počtech , ale i na samotném provádění tréninkové jednotky. Holky samotné vykazují velkou kvalitu, a to neprošli žádnou přípravkou a zjevili se až teď. Doufám, že kvalitu udržíme i po celou jarní část soutěže.

Brankář: Bořek Kopecký ml.

Hráči : Vahalík Jonáš, Vylečka Mates, Sebastian Vondráček, Pavlík Honza, Dominik Král, Žiga Nikolas, Gockert Jakub, Ema Dostálová. Kateřina Schacherlová, Hendrych Pavel, Duda Patrik, Súdek Daniel, Škeřík Adam, Havrlant Tomáš,Holub Vojtěch, Dvorský Matěj, Maléř Lukáš, Štekbauer Jiří a Florik Denis.

Trenéři . Bořek Kopecký st. , Petr Chuděj