Fotbalový oddíl TJ Odry, z.s.

Tréninky přípravek

Od pondělí 1. 6. znovu zahajujeme tréninky přípravek. Pokračujeme ve stejných termínech a časech - pondělí, středa od 16 hodin na stadionu. Těší se na vás trenéři.

více

Po delší pauze , opět fotbalový oddíl zahajuje tréninky.

Uvolněním vládních opatření, můžeme opět využívat areál stadiónu pro fotbalový oddíl.

více

Domácí hříčky zejména pro přípravku, mohou i ostatní

Teď, když jste doma posíláme pár cvičení individuální techniky k domácí přípravě nejen pro přípravku:

více

Třetí přípravné utkání A-mužstva.

Ve třetím přípravném utkání vyzvalo mužstvo mužů, hráče Jakubčovic.

Jakubčovice n. Odrou      -      TJ Odry

8                      :              3

více

Přípravný zápas dorost.

Přátelské utkání dorost TJ Odry, z.s.   -      Sokol Ústí, z.s.

1              :            1

více

Druhý přípravný zápas A - mužstva.

Druhé přípravné utkání  TJ ODRY , z.s.   -   TJ Spálov, z.s.

1                :          3

více

První přípravné utkání A-mužstva .

SK Hranice U-19   -   TJ ODRY

3                :        2

více

Příprava týmů fotbalového oddílu v zimní přípravě.

Vážení sportovní příznivci.

Zimní příprava je vždy pro fotbalisty , to nejdůležitější v celém dalším ročním období. Je třeba nabrat fyzickou kondici a to beze zbytku u všech kategorií.

Ti naši nejmladší , což je mladší a starší přípravka , trénují od Nového roku dvakrát týdně , vždy na hale v Pohořské škole. Jsme nesmírně rádi za ty počty malých talentů a děkujeme hlavně rodičům za jejich zájem, dávat své ratolesti na sport. Víme , jak je dnes těžké, udržet děti u sportu, a u takového, který je převážně venku , je to dvojnásob těžké. Tréninky jsou PO a ST vždy od 16 hod do 17.30 hod.

Žáci mají tréninky 3 x týdně a to PO a ST vždy venku na stadióně v 16 hod a v SO je trénink na hale Pohořské školy. Musím pochválit všechny poctivé žáky a žákyně za přístup ke všem tréninkovým jednotkám.

Dorost trénuje vždy v pondělí na hale Pohořské školy, ale bohužel tam máme značné rezervy v tréninkové morálce. Bohužel spousta kluků je pčes týden na školách, o to je to složitější. Věřím , že pro jarní sezónu budou kluci dobře připraveni. Dokázali to na třech halových turnajích , pořádaných krajským fotbalovým svazem. Vždy se dokázali vyrovnat i týmům z krajských soutěží.

No a v neposlední řadě probíhá příprava našeho A- týmu, pod novým trenérem Alešem Chudějem. Tréninky mají 3x týdně, tak doufám, že tým pod novým vedením bude skvěle připravem pro jarní část sezóny. Úkol týmu je jasný. Připravit A- mužstvo , pro útok na postup v příští sezóně.

Výbor oddílu

více

Přátelské utkání TJ Odry vs TJ Spálov

V neděli 8.3. 2020 se uskuteční přípravné utkání A mužstva TJ Odry proti týmu TJ Spálov. Utkání se odehraje ve 13 hod na travnatém tréninkovém hřišti v Jakubčovicích.

více

Tréninky přípravek

Trénujeme od středy 4. 12. v tělocvičně na ZŠ Pohořská. Vždy v pondělí a středu od 16:00. S sebou sportovní oblečení, halová obuv, pití. Sraz nejdříve v 15:50 u tělocvičny. V pondělí 2. 12. nebude trénink z důvodu rozsvěcení vánočního stromu na náměstí. Trenéři

více

Žáci

Žáci trénují pod vedením dvojice trenérů Petr Chuděj a Bořek Kopecký. S přístupem a se zápasy na podzim jsme spokojeni a myslíme si , že velký zlom nastal teď v zimní přípravě, kdy k nám přiskočili dvě žákyně Ema Dostálová a Kateřina Schacherlová. Ti jakoby změnili mentalitu a přístup našich kluků a na treninku je to hned znát. Nejen na počtech , ale i na samotném provádění tréninkové jednotky. Holky samotné vykazují velkou kvalitu, a to neprošli žádnou přípravkou a zjevili se až teď. Doufám, že kvalitu udržíme i po celou jarní část soutěže.

Brankář: Bořek Kopecký ml.

Hráči : Vahalík Jonáš, Vylečka Mates, Sebastian Vondráček, Pavlík Honza, Dominik Král, Žiga Nikolas, Gockert Jakub, Ema Dostálová. Kateřina Schacherlová, Hendrych Pavel, Duda Patrik, Súdek Daniel, Škeřík Adam, Havrlant Tomáš,Holub Vojtěch, Dvorský Matěj, Maléř Lukáš, Štekbauer Jiří a Florik Denis.

Trenéři . Bořek Kopecký st. , Petr Chuděj

Copyright © 2011 TJ Odry, o.s. | Všechna práva vyhrazena !
Created by Xlibris.cz | XHTML 1.0 | CSS .