Malenovice 2020 !!!

V termínu od 4. do 6. prosince 2020 plánujeme tradiční výjezd do Malenovic. Bereme s sebou samostatné "chlapy" schopné vyjít na Lysou horu. Cena bude stejně jako loni 200,- Kč. Prosím o co nejrychlejší přihlášení zájemců na tel. 604905234, ideálně SMS se jménem dítěte. Papírové přihlášky a bližší informace rozdáme až konkrétním zájemcům. Volná místa budou případně nabídnuta našim bývalým ( o něco starším) hráčům.

Přerušení tréninků přípravek

Podle nařízení vlády se do odvolání ruší tréninky přípravek. Trenéři

Oderský fotbal se zahalil do smutku.

Dnes jsme se rozloučili s naším dlouholetým funkcionářem panem Gerhardem Ondřejem, který zasvětil celý svůj život Oderskému fotbalu.

Rozpis muži OP-podzim 2020

Rozpis zápasů muži OP-podzim 2020.

Příprava muži léto 2020.

Další dva zápasy odehráli naší muži v uplynulém týdnu a oba vítězně. Nejprve si poradili s dorostem Hranic U19   6: 1 , a v neděli zopakovali dobrý výkon s týmem Spálova  6 : 0.

Turnaj ml. žáků pod patronací AC Sparta a.s. ve Vlčovicích.

Naši ml. žáci se účastnili dne 27.6. 2020 Memorálu Václava Migase ( bývalý hráč Sparty Praha) , který měl již sedmé pokračování.

Vzhledem k naším dobrým vztahům s AC Sparta Praha a.s. , jsme i my zváni každoročně na tento turnaj.

Nejbližší příprava A mužstva.

16.7. ve čtvrtek   ODRY  -   HRANICE  U19  , stadion TJ Odry  17 hod

19.7. v neděli      ODRY  -   Spálov    ,  stadion  TJ Odry   17.30 hod

Úprava skládky sečené trávy.

Na základě dlouhodobých stížností, jsme se rozhodli k radikálnímu řešení skládky sečené trávy, která se léta uskladňovala, za budovou klubovny oddílu. Zápach a nevlídné prostředí, se podařilo začátkem črevence odstranit.

Prázdniny ve fotbalovém oddílu.

Letní pauza ve fotbale.

Žáci

Žáci trénují pod vedením dvojice trenérů Petr Chuděj a Bořek Kopecký. S přístupem a se zápasy na podzim jsme spokojeni a myslíme si , že velký zlom nastal teď v zimní přípravě, kdy k nám přiskočili dvě žákyně Ema Dostálová a Kateřina Schacherlová. Ti jakoby změnili mentalitu a přístup našich kluků a na treninku je to hned znát. Nejen na počtech , ale i na samotném provádění tréninkové jednotky. Holky samotné vykazují velkou kvalitu, a to neprošli žádnou přípravkou a zjevili se až teď. Doufám, že kvalitu udržíme i po celou jarní část soutěže.

Brankář: Bořek Kopecký ml.

Hráči : Vahalík Jonáš, Vylečka Mates, Sebastian Vondráček, Pavlík Honza, Dominik Král, Žiga Nikolas, Gockert Jakub, Ema Dostálová. Kateřina Schacherlová, Hendrych Pavel, Duda Patrik, Súdek Daniel, Škeřík Adam, Havrlant Tomáš,Holub Vojtěch, Dvorský Matěj, Maléř Lukáš, Štekbauer Jiří a Florik Denis.

Trenéři . Bořek Kopecký st. , Petr Chuděj