Akce pro přípravku - Malenovice

Pokyny viz více

více

Tréninky přípravky v listopadu a prosinci

budou probíhat každou středu od 16:00 v tělocvičně na ZŠ Pohořská. S sebou sportovní oblečení, halovky, pití. Začínáme 1.11. .

Turnaj přípravek

V sobotu 19.3. 2016 se uskutečnil tradiční turnaj v Měststké hale.

Žáci

.Sezónu jsme začli tradičním soupeřem Slávií Opava na domácí půdě. Výkon byl ovlivněn řadou faktorů, jako nerozehranost, tréninkový deficit některých hráčů a nesehranost nově příchozích hráčů s řad mladších. Avšak musím podotknout, že po velmi symatickém výkonu jsme prohráli 1:3, a kluci se neměli za co stydět. Musím podotnout, že tak herní výkonost na začátku sezóny jsme neměli 3 roky.

Mladší ovšem narazili na vyspělého soupeře a po úvodním tlaku jsme dostali nakládačku 0 : 9. I tak se nám líbili výkony nově příchzích hráčů z přípravky. Zase musím podotknout, že je na čem stavět.

Vřesina - Odry

K utkání jsme si věřili a podle toho vypadal úvodní tlak našeho týmu. Jenže opět jsme doplatili na neproměněné šance a domácí nás usadili na zem 4 brankami. Po poločase začli starší vyvíjet herní tlak na domácí, čehož výsledkem byli 2 branky v síti domácích. Na víc už nezbyl čas a ani síly a starší žáci prohráli 4 : 2.

Mladší hráli od začátku aktivně a výsledkem bylo vedení  0:1. Potom jsme přepustili aktivitu domácím a těm se ještě do poločasu podařilo otočit na 2:1. Po přestávce přepli naší mládíci na vyšší rychlost a tlačili soupeřejak mohli. Ale až v samotném závěru se podařilo stav otočit a mladší si vezou z Vřesiny první 3 body.

Odry - Juventus Bruntál

Starší žáci šli do zápasu s jediným cílem, a to vyhrát a získat první tři body do tabulky. Od začátku dávali soupeři na hřišti najevo co chtějí dnes docílit a to se jim taky do poločasu povedlo a tým domácích vedl 3:1. Po poločase začala divoká přestřelka, nicméně výtězně z toho vyšel tým domácích a Odry si tak ve starších připsali do tabulky první tři body za vítězství 8:4.

Mladší žáci narazili na velmi houževnatého soupeře a kvalitou se o tom přesvědčili po několika šancích soupeře, Nicméně se domacím se podařilo do poločasu skórovat a do druhého poločasu jsme nastupovali s náskokem jednoho gólu. Ve druhém poločase se hra přesouvala nahoru dolů a výsledkem byli ze strany Bruntálu otočení výskedku na 1:2. Ovšen heroickým výkonem se podařilo až v samotném závěru vyrovnat na konečných 2:2.

Copyright © 2011 TJ Odry, o.s. | Všechna práva vyhrazena !
Created by Xlibris.cz | XHTML 1.0 | CSS .