Fotbalový oddíl TJ Odry, z.s.

Přípravka - podzim 2018

Trénujeme od pondělí 27. srpna od 16:00 na stadionu TJ Odry. Už v pátek 31.8. hrajeme první soutěžní zápas - viz rozpis.

více

Fotky z letošního zakončení přípravek

více

Informace ke konci sezóny pro přípravky

více

Turnaj v Odrách v sobotu 24. března 2018

více

Výsledky přípravek

více

Přípravky podzim 2017

více

Výsledky přípravek

více

Fotogalerie přípravek

více

11. ročník turnaje přípravek v Odrách

více

Utkání přípravek Odry - Kopřivnice

více

Utkání přípravek Frenštát A - Odry

více

Utkání přípravek Fulnek - Odry

více

Utkání přípravek Odry - Frenštát B

více

Utkání přípravek Odry - Bílovec

více

Utkání přípravek Odry - Nový Jičín A

více

Utkání přípravek Studénka - Odry

více

Utkání přípravek Odry - Starý Jičín

více

Utkání přípravek Nový Jičín B - TJ Odry

více

Ukázkový trénink s trenéry Fotbalové akademie Baníku Ostrava

více

JARO 2016.

Jarní sezóna 2016.

více

Turnaj přípravek

V sobotu 19.3. 2016 se uskutečnil tradiční turnaj v Měststké hale.

více

Vzpomínka.

Smutná zpráva.

více

První ples sportovců.

Poděkování za první sportovní ples.

více

Spuštěny oficiální stránky oderské kopané

8.listopadu 2011 stránky spuštěny

více

Přečtěte si, zavzpomínejte

více

Aktuality

Turnaj přípravek

08.03.2016 | Turnaj přípravek

V sobotu 19. 3. 2016 jsme uspořádali jubilejní 10. ročník turnaje fotbalových přípravek v Městské hale. Turnaj proběhl za účasti družstev: Fotbal Fulnek, TJ Vítkov, SK Slavie Třebovice, TJ Petřvald na Moravě a našeho týmu, to znamená, že se v sobotu ráno setkala v naší hale téměř stovka fotbalistů.

Turnaj samotný se uskutečnil v pohodové atmosféře, kterou vytvořilo zaplněné hlediště haly odměňující všechny povedené akce potleskem a motivující hráče k maximálním výkonům. V celkovém pořadí se jako 1. umístil tým Třebovic, následován Vítkovem. Bronzový stupínek patřil dětem z Fulneku, nepopulární bramborová pozice zůstala domácím a poslední skončilo mužstvo z Petřvaldu. Nikdo ale nebyl zklamán, protože medaile a sladkosti dostali úplně všichni. Ti nejlepší hráči byli navíc odměněni i individuálními cenami. Z našich hráčů byl oceněn Šimon Žila coby nejlepší brankář starších přípravek, který na závěr musel své umění prokázat při penaltovém rozstřelu 5 hráčů o nejlepšího střelce starších.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, bez jejichž podpory by se tento turnaj neuskutečnil – městu Odry, TJ Odry, firmám Ypsilon Plus, Mateiciuc a. s. a Christeyns za finanční pomoc, firmě Pizzerka.cz za výtečnou pizzu a všem maminkám, které nám napekly úžasné slané a sladké dobroty.

Jsme rádi, že se nám podařilo dostat tolik děti od tabletů a mobilů k tomu, aby strávily svůj volný čas aktivním pohybem, a nabízíme tuto možnost i dalším dětem z Oder a okolí. Začínáme spolupracovat s  mládežnickou akademií Baníku Ostrava, což v této chvíli znamená, že trenéři přípravky byli na ukázkovém tréninku v Ostravě a v měsíci dubnu máme přislíbenou účast trenérů z Baníku na našem tréninku, který povedou. Garantem spolupráce s naším oddílem z ostravské strany je bývalý reprezentant Radek Slončík. Co pro to můžete udělat? Stačí, když se svým potomkem přijdete v dubnu na stadion v Odrách v době, kdy trénujeme - v pondělí a ve středu od 16 hodin nebo se můžete přijít podívat na zápasy, které doma hrajeme v pátky od 16:30. První utkání sehrajeme 22. dubna s družstvem Nového Jičína A.

Copyright © 2011 TJ Odry, o.s. | Všechna práva vyhrazena !
Created by Xlibris.cz | XHTML 1.0 | CSS .