Přerušení tréninků přípravek

Podle nařízení vlády se do odvolání ruší tréninky přípravek. Trenéři

V termínu od 20. do 22. listopadu 2020 plánujeme tradiční výjezd do Malenovic. Bereme s sebou samostatné "chlapy" schopné vyjít na Lysou horu. Cena bude stejně jako loni 200,- Kč. Je možné se zatím hlásit na tel. 604905234, ideálně SMS se jménem dítěte. Papírové přihlášky a bližší informace rozdáme až konkrétním zájemcům.

Oderský fotbal se zahalil do smutku.

Dnes jsme se rozloučili s naším dlouholetým funkcionářem panem Gerhardem Ondřejem, který zasvětil celý svůj život Oderskému fotbalu.

Rozpis muži OP-podzim 2020

Rozpis zápasů muži OP-podzim 2020.

Příprava muži léto 2020.

Další dva zápasy odehráli naší muži v uplynulém týdnu a oba vítězně. Nejprve si poradili s dorostem Hranic U19   6: 1 , a v neděli zopakovali dobrý výkon s týmem Spálova  6 : 0.

Turnaj ml. žáků pod patronací AC Sparta a.s. ve Vlčovicích.

Naši ml. žáci se účastnili dne 27.6. 2020 Memorálu Václava Migase ( bývalý hráč Sparty Praha) , který měl již sedmé pokračování.

Vzhledem k naším dobrým vztahům s AC Sparta Praha a.s. , jsme i my zváni každoročně na tento turnaj.

Nejbližší příprava A mužstva.

16.7. ve čtvrtek   ODRY  -   HRANICE  U19  , stadion TJ Odry  17 hod

19.7. v neděli      ODRY  -   Spálov    ,  stadion  TJ Odry   17.30 hod

Úprava skládky sečené trávy.

Na základě dlouhodobých stížností, jsme se rozhodli k radikálnímu řešení skládky sečené trávy, která se léta uskladňovala, za budovou klubovny oddílu. Zápach a nevlídné prostředí, se podařilo začátkem črevence odstranit.

Prázdniny ve fotbalovém oddílu.

Letní pauza ve fotbale.

Úprava skládky sečené trávy.

06.07.2020 | Úprava skládky sečené trávy.

Začátkem července 2020, jsme se pustily do úpravy prostoru na skladování trávy. Vše se muselo odbagrovat , odvozit a následně odvozit na skladku bioodpadu skládky Města Odry , pod Tošovickým kopcem.

Touto cestou bych chtěl poděkovat za součinnost Města Odry a stavební firmě pana Schacherly, kteří nám významně pomohli , celou záležitost

rychle vyřešit. Nyní se budeme zabývat myšlenkou, jak trávu z areálu dostávat častěji, ať nemusíme ty negativa s ukladňováním nasečené trávy absolvovat znovu.

Děkujeme všem za pochopení a doufáme, že do začátku nové sezóny, budeme mít problém vyřešen definitivně , ke spokojenosti , všech návštěvníků fotbalových akcí.

Výbor fotbalového oddílu