Tréninky přípravek

Od pondělí 1. 6. znovu zahajujeme tréninky přípravek. Pokračujeme ve stejných termínech a časech - pondělí, středa od 16 hodin na stadionu. Těší se na vás trenéři.

Tréninky přípravek

Trénujeme od středy 4. 12. v tělocvičně na ZŠ Pohořská. Vždy v pondělí a středu od 16:00. S sebou sportovní oblečení, halová obuv, pití. Sraz nejdříve v 15:50 u tělocvičny. V pondělí 2. 12. nebude trénink z důvodu rozsvěcení vánočního stromu na náměstí. Trenéři

JménoTelefonE-mail
Petr Chuděj- předseda725 361 558PetrChudej@seznam.cz